Kiaušinis „marškinėliuose“

Share this video:

Prisijungti

Kiaušinis „marškinėliuose“
Naujausi Video
118904
Reikalingi: kiaušiniai, platus puodas, actas arba citrinų sultys, vanduo

Plačiame puode užvirinkite vandenį su actu (1 l vandens – 15 ml acto 6 proc.) arba su citrinų sultimis (1 l vandens - 1 citrinos sultys). Sumažinkite kaitrą, kad vanduo ne virtų, o vos vos judėtų. Šluotele padarykite sūkurį. Kaušinį įmuškite į atskirą indą, geriausiai su snapeliu, ir atsargiai įleiskite į sūkurio centrą. Puode virkite daugiausia 2 kiaušinius vienu metu (2–4 min.). Kiaušinius išimkite kiaurasamčiu. Nusausinkite juos ant popierinių rankšluosčių, nupjaukite visas nereikalingas baltymo dalis.
4 comments
 • Valikonytė

  Nors nesuprantu kam reikalinga taip virti kiaušinius ir net nenorėčiau tokių paragauti, bet man labai patinka video apipavidalinimas! 😀

 • Pacevičius

  Darysiu namie bruch’ą. Po penkto sugadinto kiaušinio eisim į kavinę, man regis:)

 • Puolikaitė-Guobė

  Vis nepavyksta taip išvirti kiaušinio. :-(((( O įsukus sūkurį ir įleidus kiaušinį nereikia papildomai maišyti? Man vis suyra, t. y. baltymas išsisklaido.

  • Elžbieta Monkevič

   Girdėjau, kad virėjai sako, kad nesigauna tik pirmus 100 kartų, o po to jau viskas gerai 🙂 Bet jei rimtai pabandykite virti labai šaltą ir šviežią kiaušinį. O „bryzelius“ nuo baltymo labai paprasta tiesiog nukirpti žirklėmis.

Komentuoti

Video author:
Kestutis Rubys
28 video
0komentarai